For full functionality of this site it is necessary to enable JavaScript. Here are the instructions how to enable JavaScript in your web browser.

Kaip išmokti Italų kalbą nemokamai!

Pasirink kalbą, testą ir pradėk mokytis iškart!

Iš viso išspręsta testų: 7195196 vnt.
Nurodymų prašymas ir davimas #3

Lietuvių Italų kalbos pasikalbėjimo žodyno serija. Atlik 10 populiariausių Italų kalbos žodžių testą. Pradėk mokytis išmokdamas dažniausiai pasikartojančius žodžius, o vėliau praplėsdamas žodyną kitais žodžiais.
Spręsta kartų
1890
Pabandyk ir TU!

Pasiruošk!

Kartok žodžius kada tik turi laisvo laiko ir net nepastebėsi kaip greitai ir lengvai įvaldysi Italų kalbos žodyną. Perskaityk frazę lietuvių kalba ir pabandyk mintyse arba garsiai išversti į Italų kalbą. Tada paspausk "Apversti" mygtuką ir perskaitęs vertimą, pasitikrink, ar teisingai išvertei. Tą pačią mintį galima išreikšti įvairiais būdais, tai nenusimink, jei išvertei kitaip, bet žinai, kad teisingai. Apversk kortelę ir pakartok frazę kelis kartus, kad ji labiau įsirėžtų į atmintį. Spausk mygtuką "Pirmyn" ir atsivertus kitai kortelei, mokykis kitą frazę. Per Italų žodyną galima žingsniuoti pirmyn ir atgal. Vėliau galima pereiti prie testų. Sėkmės! P.S. Nebūk vėpla - pasidalink testu bei rezutaltais su draugais!

*Jei nematote savo rezultatų lentelės, išjunkite reklaminių skydelių blokavimą savo naršyklėje
Daugiau informacijos čia