For full functionality of this site it is necessary to enable JavaScript. Here are the instructions how to enable JavaScript in your web browser.

Kaip išmokti Anglų kalbą nemokamai!

Pasirink kalbą, testą ir pradėk mokytis iškart!

Iš viso išspręsta testų: 7195134 vnt.
Naudojimasis telefonu #1

Lietuvių Anglų kalbos pasikalbėjimo žodyno serija. Atlik 10 populiariausių Anglų kalbos žodžių testą. Pradėk mokytis išmokdamas dažniausiai pasikartojančius žodžius, o vėliau praplėsdamas žodyną kitais žodžiais.
Spręsta kartų
2454
Pabandyk ir TU!

Pasiruošk!

Kartok testą kada tik turi laisvo laiko ir net nepastebėsi kaip greitai ir lengvai įvaldysi Anglų kalbos žodyną. Viršutinėje dalyje pateikiamas klausimas patamsintu šriftu. Apatinėje dalyje pateikiami atsakymų variantai iš kurių tik vienas yra teisingas. Tavo užduotis yra pasistengti teisingai atsakyti į kiek įmanoma daugiau klausimų ir suspėti paspausti atsakymą iki kol pasibaigs laikas. Atsakius į visus klausimus bus pateikta tavo rezultatų suvestinė. Efektyvumo koeficientas skaičiuojamas lyginant su greičiausiu ir teisingiausiu visų laikų testu. Taip sužinosi į kurią TOP 100 dalį pretenduoji TU iš visų žmonių, atlikusių šį testą. Sėkmės! P.S. Nebūk vėpla - pasidalink testu bei rezutaltais su draugais!

Koks tavo rezultatas? Parašyk komentarą!


*Jei nematote savo rezultatų lentelės, išjunkite reklaminių skydelių blokavimą savo naršyklėje
Daugiau informacijos čia